POZOR!!!
ALEXANDRA MICHALÍKOVÁ nemá se společností JAM překlad s.r.o. (příp. JAM Translation, s.r.o.) nic společného. V poslední době se na nás obrátilo několik překladatelů, u kterých si paní Michalíková objednala překlad a následně poskytla podvodně fakturační údaje naší společnosti. Naše společnost se distancuje od veškerých objednávek paní Michalíkové a v případě potřeby poskytneme na vyžádání kontakty na ostatní postižené překladatele, kteří se na nás již obrátili.

O nás

Profil společnosti Jam překlad

Jsme překladatelská agentura s několikaletou praxí ve zprostředkování překladatelských služeb. A právě z těchto dlouhodobých zkušeností v tomto oboru vychází kvalita našich překladatelských služeb.

Naším krédem je: vysoká kvalita a profesionální služby za nízkou cenu.

Nabízíme nadstandardní služby jako je osobní vyzvednutí, především soudních překladů, ale i ostatních důvěrných materiálů, přímo v sídle zadavatele a následné osobní doručení, aby s důvěrnými informacemi mělo kontakt co nejméně lidí (tedy zadavatel, naše agentura a překladatel). Tím se snižuje i riziko ztráty dokumentů.

Účtujeme přesný počet normostran se zaokrouhlením na jedno desetinné místo.

Jsme schopni zajistit jak kvalitní překlady, tak i odbornou jazykovou, stylistickou nebo předtiskovou korekturu dodaného textu. Dále, dle Vašeho zájmu, grafické zpracování dokumentů nebo jejich zaknihování.

Zařídíme překlady v jakémkoliv Vámi požadovaném termínu.

Úvod Kontakty Ceníky Spolupráce
+420 774 06 06 07